24/7 پشتیبانی آنلاین

پاپ آپ فرم تماس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

در کمترین زمان سایتهای زیبایی ایجاد کنید

آماده استفاده از قالب های بعدی وردپرس باشید. برای دیدار با ما آماده باشید

تعهدنامه نورواره ۳

اینجانب به عنوان فروشنده با مشارکت در طرح نورواره 3 بروکس، کلیه قوانین و مقررات طرح به شرح زیر را پذیرفته و به اجرای آن متعهد می­باشم :

1- کد فروشنده و QR کد اعلامی از سوی مجری را در محل مشخص شده در پوستر چسبانده و پوستر را در جای مناسب که در معرض دید مراجعین باشد نصب نمایم.

2- کلیه اقلام اطلاع­ رسانی و تبلیغاتی طرح که از سوی مجری دریافت نموده ­ام را در سرتاسر زمان اجرای طرح، با هدف جذب حداکثری مشتریان، استفاده نمایم.

3- به قیمت­های مخفف و مصوب اعلام شده از سوی مجری کاملا متعهد بوده و بهیچ عنوان کالاهای مشمول طرح را با قیمتی مغایر با قیمت مصوب به مشتری ارائه ندهم.

4- لامپ رایگان 7 وات حبابی که در جعبه رنگی دارای برچسب قرار دارد را فقط مطابق با دستورالعمل نورواره و پس از دریافت تاییدیه مجری به مشتری برنده شده ، تحویل دهم.

5- در صورت اختصاص جایزه (لامپ رایگان 7 وات حبابی) به مصرف کننده، حتما لامپ را به مشتری تحویل داده و آمار لامپ­های رایگان باقی­مانده را به ­روز کنم.

6- چنانچه به هر دلیلی بین تعداد لامپ­های رایگان دریافتی از مجری و لامپ­های رایگان تحویلی به مشتری مغایرتی مشاهده نمودم در سامانه ثبت نمایم و به مجری اطلاع دهم.

7- در صورتی که از طریق بازارگاه موظف به تحویل کالا به مصرف­ کننده شدم موارد زیر را رعایت نمایم:

حداکثر ظرف مدت 72 ساعت کالا را به دست مصرف ­کننده برسانم.

کلیه کالاهای ارسالی بر اساس فاکتور را تست نمایم و از سالم بودن آن­ها اطمینان حاصل کنم.

هیچ­گونه مبلغ اضافی از مصرف­ کننده دریافت ننمایم.

لامپ رایگان 7 وات حبابی را طبق فاکتور و به تعداد مشخص شده در فاکتور به مصرف ­کننده تحویل دهم.

کد تحویل را از مصرف­ کننده دریافت نموده و در سامانه ثبت نمایم.

8- کلیه کالاهای مشمول طرح نورواره 3 بروکس، مانند بقیه محصولات ، مشمول گارانتی هستند و موظف به ارائه خدمات گارانتی به مشتریان طرح می­باشم.

9- چنانچه در پایان طرح نورواره 3، مجری هر گونه دستورالعمل احتمالی در خصوص لامپ­های رایگان باقی­مانده از طرح ابلاغ نمود، موظف به اجرای آن هستم.

 

صفحات برنامه زیبا

پاپ آپ دانلود

این فقط یک متن ساده است که برای این الگوی منحصر به فرد و عالی ساخته شده است ، می توانید آن را با هر متنی جایگزین کنید

رویدادها را ایجاد و به اشتراک بگذارید

تیکت خود را رزرو کنید

طرح های متناسب با یکپارچه را ترکیب کنید ، هر آنچه را که می خواهید شخصی سازی کنید ، با استفاده از صفحه ساز ما اجزای ساز را در حین حرکت تغییر دهید

برای همه

49تومان/شخصی

تیکت های کاملاً مسترد شده

به روز رسانی رایگان نامحدود
دسترسی کامل به همه ویژگی ها
پشتیبانی برتر
آخرین به روزرسانی در 26 مهر 1398

پاپ آپ سیاست حریم شخصی

این پنجره سیاست کوکی با ملزومات همراه است! این سیاست کوکی توضیح می دهد که چگونه (“شرکت” ، “ما” ، “ما” و “ما”) از کوکی ها و فن آوری های مشابه برای شناسایی شما هنگام بازدید از وب سایت های ما در https://pixfort.com ، “وب سایت ها” برای شناسایی شما استفاده می کند. ) این توضیح می دهد که این فناوری ها چیست و چرا ما از آنها استفاده می کنیم ، همچنین حقوق شما برای کنترل استفاده ما از آنها است. در بعضی موارد ممکن است از کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات شخصی استفاده کنیم ، یا اگر آنها را با سایر اطلاعات ترکیب کنیم ، این اطلاعات شخصی می شوند.

کوکی ها چیست؟

کوکی ها فایلهای داده کوچکی هستند که هنگام بازدید از یک وب سایت در رایانه یا دستگاه همراه شما قرار می گیرند. صاحبان وب سایت ها از کوکی ها به منظور کارکردن وب سایت های خود ، یا کارایی بیشتر و همچنین ارائه اطلاعات گزارش ، به طور گسترده استفاده می شوند. به کوکی های تنظیم شده توسط صاحب وب سایت (در این مورد ) “کوکی های شخص اول” گفته می شود. به کوکی های تنظیم شده توسط اشخاصی غیر از صاحب وب سایت “کوکی شخص ثالث” گفته می شود. کوکی های شخص ثالث امکان ارائه ویژگی ها یا قابلیت های شخص ثالث را در وب سایت یا از طریق آن فراهم می کنند (به عنوان مثال مانند تبلیغات ، محتوای تعاملی و تجزیه و تحلیل). طرفهایی که این کوکی های شخص ثالث را تنظیم می کنند ، می توانند رایانه شما را هم هنگام بازدید از وب سایت مورد نظر و هم هنگام بازدید از وب سایت های خاص دیگر ، تشخیص دهند.

آیا ما از کوکی استفاده می کنیم؟

به چند دلیل از کوکی های شخص اول و سوم استفاده می کنیم. برخی از کوکی ها برای فعالیت وب سایت های ما به دلایل فنی مورد نیاز هستند و ما از آنها به عنوان کوکی های “ضروری” یا “کاملاً ضروری” یاد می کنیم. کوکی های دیگر همچنین ما را قادر می سازند تا علایق کاربران خود را ردیابی و هدف قرار دهیم تا تجربه خصوصیات آنلاین خود را افزایش دهیم. اشخاص ثالث کوکی ها را از طریق وب سایت های ما برای تبلیغات ، تجزیه و تحلیل و سایر اهداف ارائه می دهند. در زیر با جزئیات بیشتر توضیح داده شده است. انواع خاصی از کوکی های شخص ثالث و شخص ثالث که از طریق وب سایت های ما ارائه می شوند و اهداف آنها در زیر شرح داده شده است (لطفا توجه داشته باشید که کوکی های خاص ارائه شده ممکن است بسته به خصوصیات آنلاین خاصی که بازدید می کنید متفاوت باشد):

چگونه می توان کوکی ها را کنترل کرد؟

شما حق تصمیم گیری در مورد پذیرش یا رد کوکی ها را دارید. با تنظیم تنظیمات برگزیده خود در مدیر رضایت کوکی می توانید از حقوق کوکی خود استفاده کنید. مدیر رضایت کوکی به شما امکان می دهد دسته هایی از کوکی ها را بپذیرید یا رد کنید. کوکی های اساسی را نمی توان رد کرد زیرا برای ارائه خدمات به شما کاملاً ضروری است.

مدیر رضایت کوکی را می توانید در بنر اعلان و در وب سایت ما پیدا کنید. اگر رد کوکی ها را انتخاب کنید ، ممکن است همچنان از وب سایت ما استفاده کنید اگرچه دسترسی شما به برخی از قابلیت ها و مناطق وب سایت ما محدود شده است. همچنین می توانید کنترل های مرورگر وب خود را برای پذیرش یا رد کوکی ها تنظیم یا اصلاح کنید. از آنجا که وسیله ای که می توانید از طریق کنترلهای مرورگر وب از کوکی ها خودداری کنید ، از مرورگر به مرورگر دیگر متفاوت است ، برای اطلاعات بیشتر باید از منوی راهنمای مرورگر خود دیدن کنید. سوالی دارید؟ امروز با ما تماس بگیرید

ما برنامه های تلفن همراه خیره کننده ایجاد می کنیم

بدون محدود کردن آزادی خلاقیت ، وب سایت های بهتری طراحی کنید و زمان کمتری را سپری کنید.

24/7 پشتیبانی آنلاین

پاپ آپ فرم تماس با ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

رویدادها را ایجاد و به اشتراک بگذارید

تیکت خود را رزرو کنید

طرح های متناسب با یکپارچه را ترکیب کنید ، هر آنچه را که می خواهید شخصی سازی کنید ، با استفاده از صفحه ساز ما اجزای ساز را در حین حرکت تغییر دهید

برای همه

49تومان/شخصی

تیکت های کاملاً مسترد شده

به روز رسانی رایگان نامحدود
دسترسی کامل به همه ویژگی ها
پشتیبانی برتر
انقلابی در صنعت وردپرس

قالب چند منظوره اسنشیالز

0

روز

0

ساعت

0

دقیقه

0

ثانیه

این پاپ یکی از قابلیت های قالب است

جزئیات بیشتر
انقلابی در صنعت وردپرس

قالب چند منظوره اسنشیالز

0

روز

0

ساعت

0

دقیقه

0

ثانیه

این پاپ یکی از قابلیت های قالب است

جزئیات بیشتر

[v”پاپ آپ سیاست حریم شخصیاین پنجره سیاست کوکی با قالب همراه است! این سیاست کوکی توضیح می دهد که چگونه قالب (“شرکت” ، “ما” ، “ما” و “ما”) از کوکی ها و فن آوری های مشابه برای شناسایی شما هنگام بازدید از وب سایت های ما  “وب سایت ها” برای شناسایی شما استفاده می کند. ) این توضیح می دهد که این فن آوری ها چیست و چرا ما از آنها استفاده می کنیم ، همچنین حقوق شما برای کنترل استفاده ما از آنها است.

در بعضی موارد ممکن است از کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات شخصی استفاده کنیم ، یا اگر آنها را با سایر اطلاعات ترکیب کنیم ، این اطلاعات شخصی می شوند “کوکی ها چیست؟”کوکی ها فایلهای داده کوچکی هستند که هنگام بازدید از یک وب سایت در رایانه یا دستگاه همراه شما قرار می گیرند. صاحبان وب سایت ها از کوکی ها به منظور کارکردن وب سایت های خود ، یا کارایی بیشتر و همچنین ارائه اطلاعات گزارش ، به طور گسترده استفاده می شوند.

به کوکی های تنظیم شده توسط صاحب وب سایت (در این مورد ) “کوکی های شخص اول” گفته می شود. به کوکی های تنظیم شده توسط اشخاصی غیر از صاحب وب سایت “کوکی شخص ثالث” گفته می شود. کوکی های شخص ثالث امکان ارائه ویژگی ها یا قابلیت های شخص ثالث را در وب سایت یا از طریق آن فراهم می کنند (به عنوان مثال مانند تبلیغات ، محتوای تعاملی و تجزیه و تحلیل). طرفهایی که این کوکی های شخص ثالث را تنظیم می کنند ، می توانند رایانه شما را هم هنگام بازدید از وب سایت مورد نظر و هم هنگام بازدید از وب سایت های خاص دیگر ، تشخیص دهند.]به چند دلیل از کوکی های شخص اول و سوم استفاده می کنیم. برخی از کوکی ها برای فعالیت وب سایت های ما به دلایل فنی مورد نیاز هستند و ما از آنها به عنوان کوکی های “ضروری” یا “کاملاً ضروری” یاد می کنیم. کوکی های دیگر همچنین ما را قادر می سازند تا علایق کاربران خود را ردیابی و هدف قرار دهیم تا تجربه خصوصیات آنلاین خود را افزایش دهیم. اشخاص ثالث کوکی ها را از طریق وب سایت های ما برای تبلیغات ، تجزیه و تحلیل و سایر اهداف ارائه می دهند. در زیر با جزئیات بیشتر توضیح داده شده است.

انواع خاصی از کوکی های شخص ثالث و شخص ثالث که از طریق وب سایت های ما ارائه می شوند و اهداف آنها در زیر شرح داده شده است (لطفا توجه داشته باشید که کوکی های خاص ارائه شده بسته به خصوصیات آنلاین خاصی که بازدید می کنید ممکن است متفاوت باشد) “چگونه می توان کوکی ها را کنترل کرد؟” شما حق تصمیم گیری در مورد پذیرش یا رد کوکی ها را دارید. با تنظیم تنظیمات برگزیده خود در مدیر رضایت کوکی می توانید از حقوق کوکی خود استفاده کنید. مدیر رضایت کوکی به شما امکان می دهد دسته هایی از کوکی ها را بپذیرید یا رد کنید. کوکی های اساسی را نمی توان رد کرد زیرا برای ارائه خدمات به شما کاملاً ضروری است.

مدیر رضایت کوکی را می توانید در بنر اعلان و در وب سایت ما پیدا کنید. اگر رد کوکی ها را انتخاب کنید ، ممکن است همچنان از وب سایت ما استفاده کنید اگرچه دسترسی شما به برخی از قابلیت ها و مناطق وب سایت ما محدود شده است. همچنین می توانید کنترل های مرورگر وب خود را برای پذیرش یا رد کوکی ها تنظیم یا اصلاح کنید. از آنجا که وسیله ای که می توانید از طریق کنترلهای مرورگر وب خود از کوکی ها امتناع کنید ، از مرورگر به مرورگر دیگر متفاوت است ، برای اطلاعات بیشتر باید از منوی راهنمای مرورگر خود دیدن کنید.”سوالی دارید؟ امروز با ما تماس بگیرید” 

وب سایت های خیره کننده ایجاد کنید

پاپ آپ شمارش معکوس

0

روز

0

ساعت

0

دقیقه

0

ثانیه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

پشتیبانی آنلاین 24/7

پاپ آپ فرم تماس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

کد تخفیف 25هزار تومانی
دفعه ی بعدی حتما میبری!
کد تخفیف 5 هزار تومانی
پوچ
کد تخفیف 10هزار تومانی
کد تخفیف 15هزار تومانی
? برنده‌ی

گردونه‌ی شانس ما باش!
⚠️این گردونه فقط یک بار برای هر کاربر نمایش داده میشود! ⚠️
  • قوانین چرخش گردونه:
  • از 5 تا 25 هزار تومان تخفیف بیشتر بر روی سبد خرید
  • یک بار چرخش برای هر کاربر
  • اعمال روی سبد خرید 290 هزارتومان به بالا.
  • از این بازی لذت ببر.